Adı Yok dizisine 2 dev isim

Yeni dizi Adı Yok'ta Şevval Sam ve Kerem Alışık rol alacak.


Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturacağı ve senaryosunu Behzat Ç.’nin de senaristi olan Ercan Mehmet Erdem’in kaleme alacağı ‘Adı Yok’ dizisinin ilk belli olan oyuncuları Orhan Kılıç , Sezin Akbaşoğulları , Barış Bağcı , Deniz Uğur ve Hakan Eratik olmuştu.

Diziye yeni dahil olan isimler ise Gülbeyaz ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde oyuncu ve şarkıcı olarak yer alan Şevval Sam ile son olarak Ben Onu Çok Sevdim dizisinde rol alan Kerem Alışık oldu.

Ayrıca dizide Hazım Körmükçü ve Sümeyra Koç gibi isimlerde yer alacak. ‘Adı Yok’ dizisi Ocak ayında Kanal D’de ekrana gelecek.

Adı yok dizisinin oyuncuları belli olmaya başladı

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yapım şirketi Pana Film’in merakla beklenen dizisi ‘Adı Yok’ dizisinin oyuncuları belli olmaya başladı.

Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturacağı ve senaryosunu Behzat Ç.’nin de senaristi olan Ercan Mehmet Erdem’in kaleme alacağı ‘Adı Yok’ dizisinin ilk belli olan oyuncuları Beyaz Gelincik, Behzat Ç. ve Ah Neriman dizilerinde rol alan Sezin Akbaşoğulları ve ’Nefes’ filmindeki performansıyla dikkatleri çeken ve Yaprak Dökümü’nde Ali karakterini canlandıran Barış Bağcı oldu.

Adı Yok dizisi Ocak ayında Kanal D’de ekrana gelecek.