Ahu Tuğba: 'Boşa diyorlardı ben de boşanıyordum'

Ahu Tuğba, özel hayatı ile ilgili samimi itiraflarda bulundu.Türk sinemasının güzellerinden Ahu Tuğba katıldığı televizyon programında özel hayatı ile ilgili samimi itiraflarda bulundu.

Özge Uzun'un sunduğu programa konuk olan Ahu Tuğba, hakkında yazılanlar nedeniyle Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastenesi'nde yatması gerektiğini söyledi. Amerika'da yaşadığını ve Türk televizyonlarını izlemediğini belirten Ahu Tuğba, meslek kariyerinde başından geçenleri anlattı

Ünlü oyuncunun açıklamalarından satır başları şöyle:

'Bizim zamanımızda daha çok jön vardı, hepsi eğitimli ve kaliteliydi. Gazinoda sahnedeyken masalara çıkıyordum. Güzel sahne şovlarım vardı. Ayıyla bile sahneye çıktım. Her şey benim fikrimdi.

'Şimdiki oyuncular halktan saklanıyor'

Şimdiki oyuncular halktan saklanıyor. Filmlerdeki kıyafetler, arabalar, evler ve eşyalar benimdi. Bizim hakkımızda neler neler yazılıyordu. Bu yüzden Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde yatmam gerekiyordu.

'Kimseye dava açmadım'

Ancak kimseye dava açmadım çünkü herkes birbirinin yüzüne bakacak. Şimdilerde herkes bir kavga içinde.

'Aşık olmadım'

Ben aşık olmadım. İlk evliliğimde çok çocuktum aşık zannettim ama baktım aşk değil benimkiler. Aşkı anlamadım, evliliklerim yürümedi.

'Boşa diyorlardı boşuyordum'

Yukarıdan bana emir geliyordu Erol Simavi, Türker İnanoğlu 'boşa' diyordu. Ben de adamları boşuyordum.'