Aksiyon filmi “Cold Pursuit”ten ilk fragman geldi!

Usta oyuncu Liam Neeson’ın yeni filmi “Cold Pursuit”ten ilk fragman geldi.


İlerleyen yaşına rağmen her yıl farklı aksiyon filmlerinde boy gösteren Oscar adayı usta oyuncu Liam Neeson’ın başrolünü üstlendiği aksiyon filmi “Cold Pursuit”nin ilk fragmanı görücüye çıktı.

Oscar adaylığı bulunan usta oyuncuya filmde Başrol Liam Neeson’a filmde, iki Oscar adayı Laura Dern , “Shameless” dizisinin yıldızı Emmy Rossum , William Forsythe , Julia Jones , Tom Bateman ve Domenick Lombardozzi eşlik ediyor. 2014 yapımı “Buz, Kar ve İntikam” filminin yeniden çevrimi olan yapımda orijinal filmin yönetmeni Hans Petter Moland tekrar kamera arkasına geçiyor. Filmin senaryosunu ise ilk kez senaristlik yapan Frank Baldwin kaleme almış.

Sessiz bir aile babası olan Nels, kar temizleyiciliği yapmaktadır. O, Rocky Dağları’ndaki gösterişli kasabanın kardan etkilenmemesini, yolların daima açık tutulmasını sağlar. Eşiyle birlikte turistlerin rağbet ettiği bu yerde konforlu bir kulübede mutlu bir yaşam sürer. Nels sakin ve huzurlu olan bu kasaban ayrılmak zorundadır çünkü oğlu bir uyuşturucu baronu tarafından öldürülmüştür. Vakit kaybetmeden intikam almak için oğlunu öldüren adamın peşine düşer. Bu alışılmadık kahraman, avcılık yeteneklerini kullanarak sıradan bir insandan yetenekli bir katile dönüşür ve karteli parçalamayı amaçlar. Nels'in yaptıkları tahmin edilemez bir gangster olan Viking ile rakip bir mafya patronu arasında bir bölge savaşına yol açar. Neredeyse kimsenin yarasız ayrılamayacağı bu savaşta adalet sağlanacaktır.

8 Şubat 2019'da ABD'de gösterime girecek olan “Cold Pursuit”nin Türkiye vizyon tarihi 22 Mart 2019 olarak açıklandı.