Alaycı Kuş'tan muhteşem karakter posterleri

Alaycı Kuş Bölüm 2 takipçilerini heyecanlandırmaya devam ediyor.


Merakla beklenen 'Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2' filminin Comic Con Paneli için özel hazırlanmış ‘Devrimin Yüzü’ adlı karakter posterleri yayınladı.

Despot yönetim Capitol ve savaş yorgunu Panem arasında geçen sivil savaşı ele alan film, ilk filmi büyük ilgiyle karşılanan The Hunger Games serisinin dördüncü filmi. Seri, ilk filmin ardından yönetmen koltuğunda bir değişime giderek I Am Legend filminin yönetmeni Francis Lawrence 'ın denetimine bırakıldı.

Peter Craig ve Danny Strong tarafından yazılan The Hunger Games: Mockingjay – Part 2’da Jennifer Lawrence , Woody Harrelson , Elizabeth Banks , Philip Seymour Hoffman , Jeffrey Wright , Willow Shields , Sam Claflin , Jena Malone , Stanley Tucci ve Donald Sutherland ‘ın The Hunger Games ve The Hunger Games: Catching Fire’daki rollerine geri döndüklerini görüyoruz. The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 filminde olan Julianne Moore , Mahershala Ali , Natalie Dormer , Wes Chatham , Elden Henson ve Evan Ross da bu final filminde yerlerini alıyorlar.

Katniss Everdeen, uzaklardaki kasabasının yıkıma uğradığını öğrendiği an durumu görmek için evine geri döner. 'Açlık oyunlarını' kazananların kaldıkları yer hariç tüm kasaba otorite tarafından yerle bir edilmiş, bu felaket ortamında görebildiği tek canlı şey ise kedi Buttercup olmuştur. Katniss, Buttercup'ı da alıp 13. Bölge'ye gider. 13. Bölge'nin yöre halkı yeraltında gizlenerek yaşamakta, hükümet tarafından kullanılan nükleer silahların yıkıcı etkilerinden korunmaya çalışmaktadır. Katniss'in Devrim kampanyalarını güçlendirmesinin önündeki tek engel hükümet tarafından hile amaçlı tutulan Peeta'dır... 

Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi 20 Kasım 2015