Alec Baldwin'nin Trump taklidine kabineden destek geldi

Ünlü oyuncu Alec Baldwin, Trump taklidiyle kırıp geçiriyor.


Alec Baldwin , bir süredir ‘Saturday Night Live’ televizyon programında yaptığı Donald Trump taklitleriyle gündemde. Bu taklitlerin Trump’ı rahatsız ettiği bilinse de kabinesindeki bir üyenin taklitleri beğendiği ortaya çıktı.

The Hollywood Reporter’a röportaj veren Baldwin, ismi açıklanmayan kabine üyesinin, başkanın taklidinin tamamen doğru bulduğunu söyledi.

Baldwin, “Bir kabine üyesi benimle Manhattan’da bir restoranda buluştu. ‘Sana bir şey söyleyeceğim. Bu yaptığın şey iyi, gerçekten çok iyi’ dedi” ifadesini kullandı.

Balwin ayrıca kabine üyesinin, “Bunu söylediğimi duyan olursa beni kovarlar, ama senin yaptığın başkanın ta kendisi” sözlerini sarf ettiğini söyledi.

Kendisi hakkında yapılan eleştirilerden hoşlanmamasıyla bilinen Trump, Twitter hesabından Baldwin için, “Az önce Saturday Night Live’ı izlemeye çalıştım. İzlenecek gibi değil! Son derece önyargılı, komik değil ve Baldwin’in taklidi daha kötü olamazdı! Yazık” şeklinde tweet atmıştı.

Bunun üzerine Alec Baldwin de “Vergi beyanını açıkla, ben de seni taklit etmeyi bırakayım” şeklinde cevap vermişti.

SNL kanalında taklitlerine devam eden Baldwin, Kate McKinnon ile birlikte Hillary Clinton ve Donald Trump’ın münazarasını taklit ederek SNL’e son on yılın en başarılı reytingini kazandırmayı başarmıştı.