Algı Eke'nin zor anları!

Romantik komedi filmi Nasipse Olur'dan ilk fragman görücüye çıktı.


Yılın en romantik günü olan 14 Şubat’ta Greeanart / Vahdet Erdoğan yapımcılığıyla vizyona girecek ‘Nasipse Olur’ filminin fragmanı izleyiciyle buluştu.

Sinemaseverlerin içini ısıtacak sımsıcak bir romantik komedi olan ‘Nasipse Olur’un çekimlerinde de başrol oyuncularından Algı Eke heyecan dolu anlar yaşadı. Rolü gereği 4 tane silahlı adam tarafından kaçırılan Algı Eke, Sinop ve Boyabat’ta yapılan çekimlerde yaklaşık 1 saat elleri ve ayakları bağlı bir şekilde kaldı. Aksiyon dolu sahnelerde performansıyla hem şaşırtacak, hem güldürecek olan Eke, rolünün altından başarıyla kalkmasını bildi.

Barış Başar ’ın senaristliğini, Selahattin Sancaklı ’nın ise yönetmenliğini üstlendiği filmde Algı Eke, Burak Sevinç , Nur Sürer ’in yanı sıra Selahattin Taşdöğen , Hakan Bulut , Yeşim Dalgıçer , Ünal Yeter , Barış Başar, Erdem Baş , Zeyno Eracar , Derya Sen Akbacak, Aşkım Kapışmak , E.Sefa Yıldırım, Aydın Sarman ve Kıvanç Baran Aslan gibi deneyimli oyuncular yer alıyor.

‘Sevgililer Günü’ için en romantik seçenek!

Günfer, geçimini pastacılıktan sağlayan genç bir kadındır. Babasının vefatından sonra büyük bir yıkıma uğrayan Günfer, tam kendisini toparlamaya çalışırken, amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı olan emek fırınına mafyanın dadanmasıyla iyice kötü olur. Bunlar yetmezmiş gibi bir de evlenme hayalleri kurduğu Yaşar tarafından aldatıldığını öğrenmesi Günfer'i hayatını altüst eder. Başına gelen felaketlere karşı direnen Günfer'in hayatı, mahallenin zengin çocuğu Gökhan ile yollarının kesişmesi ile bambaşka bir hal alır.

Nasipse Olur, 14 Şubat'ta vizyonda...