Alita'dan iki yeni poster!

Alita: Savaş Meleği'nden vizyona ramak kala iki yeni poster yayınlandı.


Bilim kurgu ve aksiyon filmi “Alita: Savaş Meleği”nden yeni posterler geldi. 15 Şubat'ta vizyona girecek olan filmin yapımcılığını ve senaristliğini Terminatör, Titanik ve Avatar gibi unutulmaz başyapıtlara imza atan üç Oscar ödüllü yönetmen James Cameron üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Günah Şehri, Dehşet Gezegeni ve Ustura gibi filmlerle tanınan ve en az Cameron kadar ünlü Robert Rodriguez oturuyor.

“Labirent” serisinden tanıdığımız Rosa Salazar’ın başrolünü üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda iki Oscar ödüllü Christoph Waltz , Oscar ve Altın Küre ödüllü Jennifer Connelly , “Tam Gaz”da izlediğimiz Eiza González , “Hızlı ve Öfkeli” serisinin yıldızı Michelle Rodriguez , “Ay Işığı” ile geçtiğimiz sene Oscar kazanan Mahershala Ali , Keean Johnson , Jeff Fahey ve Casper Van Dien yer alıyor.

Sayborg olan genç Alita kim olduğunu veya nereden geldiğini bilmediği bir halde, tanımadığı bir gelecekte uyanır. Şefkatli bir doktor olan Ido onu yanına alır ve sayborg görüntüsünün altında olağanüstü bir geçmişe sahip genç bir kadının kalbi ve ruhu olduğunu fark eder. Alita yeni hayatına alışmaya çalışırken, Doktor Ido da onu gizemli geçmişinden korumaya çalışır. Yeni arkadaşı Hugo ise Alita’nın anılarını tetiklemesine yardımcı olmak ister. Bu sırada şehri yöneten tehlikeli ve yozlaşmış güçler Alita’nın peşine düşer. Eşi benzeri görülmemiş dövüş yeteneklerine sahip olduğunu fark eden Alita, geçmişine dair bir ipucu elde eder. Tehlikeli insanlarla karşı karşıya olan Alita, arkadaşlarının, ailesinin ve dünyasının kurtarılmasında kilit rol oynayacaktır.

“Alita: Savaş Meleği”nin Türkiye vizyon tarihi 15 Şubat...