Almodóvar, Cruz'dan vazgeçemiyor!

Pedro Almodóvar, yeni filmi Madres Paralelas için yine Cruz'u düşünüyor.


Pedro Almodóvar , daha önce birçok filminde birlikte çalıştığı güzel oyuncu Penélope Cruz 'dan vazgeçemiyor. Ünlü yönetmen senaryosunu karantina döneminde tamamladığı yeni projesi Madres Paralelas'ta birçok kez birlikte çalıştığı ünlü oyuncu Penélope Cruz ile yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Variety'nin haberine göre, Almodóvar'ın imzalı Acı ve Zafer, Annem Hakkında Her Şey ve Dönüş filmlerinde önemli bir yere sahip güzel yıldız Penélope Cruz, yönetmenin yeni filminde de başrollerinden birini canlandırmaya çok yakın.

2019 yılında Acı ve Zafer filmi ile eleştirmenlerin övgüsüne mazhar olan Pedro Almodóvar, uzun bir süredir tasarım aşamasında olan Madres Paralelas'ın senaryosunu karantina sürecinde tamamladı. Usta sinemacı, senaryoyu tamamlamasıyla birlikte filmin çekim tarihini öne çekti ve şimdiden oyuncu kadrosunu oluşturmaya başladı.

Aynı günde doğum yapan iki farklı annenin, bebeklerini büyüttükleri hayatlarının paralel hikâyeler olarak anlatılacağı filmin çekimlerine 2021 yılı şubat ayında Madrid'de başlanması bekleniyor. Almodóvar önümüzdeki iki hafta içerisinde Tilda Swinton başrollü kısa film The Human Voice'u çekmeye hazırlanırken, İngilizce dilinde çekeceği ilk filmi A Manual for Cleaning Women'ı ise senaryosu üzerinde tekrar çalışmak istediği için bir süreliğine askıya aldı.