Aman Reis Duymasın!

Merakla beklenen Aman Reis Duymasın'dan ilk tanıtım videosu geldi.


Kadrosunda sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncularının yer aldığı komedi filmi Aman Reis Duymasın'dan eğlenceli bir tanıtım videosu paylaşıldı.

Yönetmen koltuğunda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kurtlar Vadisi Pusu, Ezo Gelin, Dila Hanım gibi TV dizilerinin başarılı yönetmeni Onur Tan'ın oturduğu ve senaryosunu yine Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kurtlar Vadisi Pusu, Ekmek Teknesi ve Deli Yürek gibi sevilen diziler ve Muro - Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine, Kurtlar Vadisi Irak gibi filmlerin de senaristliğini yapan Bahadır Özdener 'in kaleme aldığı filmin başrollerinde Ozan Akbaba , Mustafa Üstündağ , Savaş Özdemir , Hakan Karsak , Sevinç Gürşen , Emir Benderlioğlu gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Çekimleri İstanbul ve Erdek'te gerçekleştirilen filmin konusuna gelince...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin karakterleri, tatil için gittikleri yere adımlarını atar atmaz inanılmaz olaylarla karşılaşırlar. Ancak bu onları yıldırmaz ve tatillerine devam ederler. Alışkın oldukları büyük şehrin atmosferinden eser burada yoktur. Küçük bir kasaba olan tatil merkezinde başlarına gelmeyen kalmayacaktır. En büyük korkuları ise liderleri Hızır Çakırbeyli'nin bu olanları duyacak olmasıdır ve nitekim de duyacaktır.

Aman Reis Duymasın meraklılarının huzuruna 13 Aralık 2019'da çıkacak.