Aman Reis Duymasın!

Bol yıldızlı komedi filmi 'Aman Reis Duymasın' 13 Aralık'ta vizyonda.


Yapımcılığını Sinehane'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Onur Tan'ın oturduğu, senaryosunu ise Bahadır Özdener 'in kaleme aldığı 'Aman Reis Duymasın' 13 Aralık'ta Türkiye'de sinemaseverlerin karşısına çıkıyor.

Ekranların fenomen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın büyük kadrosu, televizyondan sonra 'Aman Reis Duymasın' filmiyle beyazperdede sevenlerini karşısına çıkıyor. Filmin çekimleri uzun bir ön hazırlık döneminden sonra 4 haftada gerçekleştirildi. Çekimlerin büyük bir gizlilikle sürdürüldü film, eğlenceli sahneleriyle sevenlerini güldürecek. Filmin çekimleri ise İstanbul ve Erdek başta olmak üzere birçok mekanda gerçekleşti.

Çok komik bir film geliyor

Yeraltı dünyasının en önemli karakterli bu kez sevenlerini güldürecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle gönüllere taht kuran ekip, çıktıkları tatilde yaşadıkları maceralarla sinemaseverleri kahkahaya boğacak.

Hikayesi kadar kadrosu da zengin

'Aman Reis Duymasın' filminin hikayesi kadar kadrosu da zengin. Filmde Ozan Akbaba , Mustafa Üstündağ , Emir Benderlioğlu , Hakan Karsak , Savaş Özdemir , Sevinç Gürşen , Sevil Akı , Tevfik Erman Kutlu , Ömer Kurt , Bekir Çiçekdemir , Sabahattin Yakut , Berna Üçkaleler ve Ezgi Esma Kürklü gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Filmin konusu

Yeraltı dünyasının en güçlü isimleri bir yaz tatiline çıkmaya karar verirler. Kadınlı erkekli bu renkli kadro daha deniz otobüsünden iner inmez tatilin beklentilerinin dışında olacağını anlayarak İstanbul'a dönmek yerine devam etme kararı alırlar. Yönettikleri bu büyük dünyanın tam zıddında küçücük bir sahil kasabasında şok üstüne şok yaşarlar. Tek dilekleri bu skandalı Reis Hızır Çakırbeyli'nin duymamasıdır.

Aman Reis Duymasın sinemaseverlerle 13 Aralık'ta buluşacak.