Angelina Jolie'den çarpıcı itiraf

Güzel yıldız gizli gizli ağlamış.Angelina Jolie , ABD'de bir moda dergisine verdiği röportajda, aktör Brad Pitt ile boşanmalarına dair bilinmeyen yeni detayları anlattı

Çift, geçen Eylül ayında boşandı. Ayrılıkların üzerinden 10 ay geçmesinin ardından Jolie, ayrılığını ayrıntılarıyla açıkladığı bir röportaj verdi.

42 yaşındaki oyuncu, ikilinin arasındaki ilişkinin 2016 yazında, ‘First They Killed My Father'ın Cambodia'daki çekimlerindeyken, zayıfladığını söyledi: “Bu benim için hayatımın en zor zamanıydı, sadece havadan sudan şeyler konuşmak için bir araya gelen insanlar gibiydik.”
Jolie ve Pitt’in 6 çocukları bulunuyor: Maddox (15) , Pax (13) Shiloh (11) Zahara (12) ve Vivienne ve Knocx isimli ikizler (9) .

Ayrılma kararı sonrası, Jolie bütün çocuklarıyla birlikte yeni bir ev alana kadar kirada oturduğunu açıkladı. Oyuncu, hayatına yeni bir başlangıç yapmak için Los Angelas’tsan 25 milyon dolara bir malikane aldığını ve bir hafta önce yeni evine taşındığını söyledi.

'Kendimi ev işlerine adadım'

Angelina Jolie şöyle konuştu: Yeni bir eve taşınmak ben ve çocuklarım için çok büyük bir adım. Hepimiz şu anda ailemizi bir arada tutabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrılığın üstesinden gelmek için kendimi ev işlerine adadım, çocuklarımla vakit geçirdim. Köpeklere baktım, bulaşıkları yıkadım ve çocuklarıma uyumadan önce masal okudum. 

'Çocuklarımdan gizli duşta ağladım'

Jolie sözlerine 'Böyle durumlarda çocukların gözleri önünde değilde duşta ağlamanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Siz emin olmasanız bile onların her şeyin iyi olacağını düşünmeleri çok mühim.' diye devam etti.

Bununla birlikte, Jolie hayatıyla ilgili planlar yapmakta iyi olduğunu da belirtti
Angelina Jolie ve Brad Bitt Mr.and Mrs Smith, filminin çekimlerinde yakınlaşmış ve sonrasında12 yıllık bir ilişki yaşamışlardı.