Angelina Jolie: Evliliğimi kurtarmak istedim

Güzel oyuncu Brad Pitt'le, evliliğini kurtarmak için aynı filmde yer almış.


'Mr. and Mrs. Smith' filmi sonrası aşkları başlayan Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti ayrılmaya karar vermeden 'By the Sea' filmi için kamera karşısına geçti. Angelina Jolie, “Bu film sayesinde iletişim kurabileceğimizi, ilişkimizi düzeltebileceğimizi düşündüm.” dedi.

Brad Pitt ile boşanma süreci hala devam eden Angelina Jolie, kocasıyla evliliğini kurtarmak için aynı filmde yer almak istediğini itiraf etti.

Pitt ile 2015’te vizyona giren ‘By The Sea’ filminde beraber kamera karşısına geçen Jolie, “Birlikte bir film yapmak istedim çünkü bunun iletişimimizi düzeltebileceğini düşündüm.' dedi.

Film sayesinde bazı şeylerin farkına vardıklarını belirten Jolie, 'Evet ilişkimizi kurtaramadık ama nasıl bir yol izlememiz gerektiğini keşfettik.” diye konuştu.

İkili, filmde de evlilikleri krizde olan bir çifti canlandırmıştı.

12 yıllık beraberliğin ardından ayrılma kararı alan Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin gizlice buluştuğu ve evliliklerine ikinci bir şans verdiği öne sürülmüştü. Ancak çifte yakın bazı kaynaklar bu iddiaları yalanlayarak ilişkinin geri dönülemez bir noktada olduğunu söylemişti.