Anılar tazeleniyor mu?

Seksenli yılların favori çizgi filmi 'He-Man' beyazperdeye dönüyor.


Sony Pictures, yönetmen Gary Goddard imzasıyla ilk kez 1987 yılında sinemaya uyarlanan 'Masters of the Universe' (He-Man ve Kainatın Hakimleri) filmini yeniden çekmeyi planlıyor.

'Gölgelerin Gücü Adına! ' repliği, yakın dostları Orko ve Titrek ve amansız düşmanı İskeletor ile birlikte hafızlarımızda ve anılarımızda yer edinen He-Man’in destansı maceralarını konu alan Masters of the Universe’ün vizyon tarihi açıklandı.

Son dönemde sıklıkla karşılaştığımız yeniden çevrim furyası tüm hızıyla devam ediyor. Aralarında Mad Max: Fury Road veya Rise of the Planet of the Apes gibi geçmiş yapımları onurlandıran filmlere bir yenisi daha ekleniyor.

Aslında bu filmin çekileceği konusu uzun süreden beri belliydi ancak filmin yapım süreci oldukça zorlu geçtiği inkar edilemez. Bir türlü aradığı yönetmeni bulamayan film, Mike Cahill’den Jeff Wadlow ’a Chris McKay’den Harald Zwart ’a birbirinden iddialı isimlerle anılıyordu. Son olarak film nihayet yönetmenini buldu dediğimizde ise McG kısa zaman sonra projeden ayrıldığını duyurdu.

Masters of the Universe’ün Vizyon Tarihi Açıklandı!

Batman Begins, Blade ve Man of Steel gibi başarılı filmlerin senaryosunda imzası bulanan David S. Goyer , He-Man’in yeni macerasını kaleme alacak. Filmin yapımcı firması Sony tarafından filmin vizyon tarihini açıklandı. He-Man’in destansı maceralarını konu alan Masters of the Universe 18 Aralık 2019’da vizyondaki yerini alacak.