Annem'den ilk fragman!

Sumru Yavrucuk ve Özge Gürel'li dram filmi Annem'den ilk fragman geldi.


Yönetmenliğini Mustafa Kotan 'ın üstlendiği ve senaryosunu Ayle Balıbey Tanıl ve Evren Erdoğan 'ın kaleme aldığı duygu yüklü dram filmi 'Annem'den ilk resmi fragman paylaşıldı.

Fedakar bir anne ve annesinden utanan bir kızın ilişkisini beyaz perdeye aktaran 'Annem'in başrollerini Bizi Hatırla, Tamam mıyız? , Ağır Roman, Fatmagül'ün Suçu Ne? gibi yapımlardan tanıdığımız usta oyuncu Sumru Yavrucuk ile Kiraz Mevsimi, Börü, Yıldızlar Şahidim, Organik Aşk, İlk Öpücük gibi yapımlarla tanınan ve yeni nesil oyunculardan Özge Gürel 'in paylaştığı filmde ayrıca Sercan Badur , Tuna Orhan , Itır Esen , Fatma Toptaş , Fulya Özcan , Zuhal Acar ve Tuğçe Karabayır gibi isimler yer alıyor.

Nazlı, annesinden utanan ve bir an önce ondan kurtulmak isteyen genç bir kızdır. Nazlı'nın annesi ise, kızı için her şeyi yapmaya göze alan, imkansızlıkları mümkün kılmaya çalışan fedakar bir kadındır. Üniversiteyi kazanması ile doğup büyüdüğü köyden, kurtulmak istediği annesinden ayrılan Nazlı, geçen onca yılın ardından annesinin yanına geri dönmeye karar verir.

Yapımcılığını HANN Media'nın yaptığı Annem filminin çekimleri Kırklareli'nde gerçekleştirilirken müziğini ise Candan Erçetin seslendiriyor.

Annem'in 20 Eylül'de vizyonda olması bekleniyor.