Annem'den ilk teaser!

Sumru Yavrucuk'lu dram filmi Annem'in, ilk teaser'ı görücüye çıktı.


Başrollerini usta oyuncu Sumru Yavrucuk ve güzel oyuncu Özge Gürel 'in paylaştığı dram filmi Annem'den Candan Erçetin 'in Annem parçası eşliğinde ilk teaser paylaşıldı.

Yönetmen Mustafa Kotan 'ın oturduğu filmin senaryosunu ise Ayşe Balıbey, Evren Erdoğan ve Bener Karaçor birlikte kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda usta oyuncu Sumru Yavrucuk ve yeni nesil oyuncular arasında öne çıkan isimlerden biri olan Özge Gürel paylaşıyor. İkiliye diğer rollerde Sercan Badur , Tuna Orhan , Itır Esen , Fatma Toptaş , Fulya Özcan , Zuhal Acar ve Tuğçe Karabayır gibi isimler eşlik ediyor.

Dram türündeki Annem filminin konusu ise şöyle: Annem filmi, bir anne ve kızın hikayesini odağına alıyor. Nazlı, annesinden utanan ve bir an önce ondan kurtulmak isteyen genç bir kızdır. Nazılı'nın annesi ise, kızı için her şeyi yapmaya göze alan, imkansızlıkları mümkün kırmaya çalışan fedakar bir kadındır. Üniversiteyi kazanması ile doğup büyüdüğü köyden, kurtulmak istediği annesinden ayrılan Nazlı, geçen onca yılın ardından annesinin yanına geri dönmeye karar verir.

Annem filmi herhangi bir olumsuzluk olmaması halinde 20 Eylül 2019 tarihinde vizyonda olması planlanıyor.