“Ant-Man ve Wasp” için hazır mısınız?

Marvel'ın yeni macerası 'Ant-Man ve Wasp'ın yeni teasar'ı görücüye çıktı.


Marvel Sinematik Evreni’nin cep boy kahramanlarının beyaz perdeye konuk olmasına artık sayılı günler kaldı. Reklam çalışmalarına hız veren “Ant-Man ve Wasp”tan yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

2015 yapımı “Ant-Man”in merakla beklenen devam halkasının başrollerini Paul Rudd ve Evangeline Lilly ikilisi üstleniyor. İlk filmde olduğu gibi Peyton Reed ’in yönetmen koltuğuna geçtiği yapımda, Michael Peña , Judy Greer , Abby Ryder Fortson , David Dastmalchian ve Michael Douglas gibi isimler kadroya geri dönüyor. 3 Oscar adayı Michelle Pfeiffer , Hannah John-Kamen , Walton Goggins , Oscar adaylığı bulunan Laurence Fishburne ve Randall Park ’ı ise bu filmde ilk defa izleyeceğiz.

Filmin konusuna gelince;

Scott Lang hem süper kahraman, hem de bir baba olmanın zorluklarıyla boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır.

“Ant-Man ve Wasp”ın Türk sinemaseverlerle buluşma tarihi 6 Temmuz 2018.