Arda Turan'dan kafa karıştıran gönderme

Sarı Saçlarından Sen Suçlusun şarkısını paylaşması olay oldu.


Sinem Kobal ile evliliğin eşiğinden dönen ve adı son günlerde Serenay Sarıkaya ve Burcu Esmersoy 'la anılan Arda Turan'ın Instagram’da 'Sarı Saçlarından Sen Suçlusun' şarkısını paylaşması olay oldu. Turan'ın kime gönderme yaptığı merak konusu oldu.
İspanya'nın Atletico Madrid takımında top koşturan Arda Turan, La Liga'nın Noel tatiline girmesini fırsat bilip soluğu İstanbul'da aldı. Turan'ın İstanbul'a gelmesiyle de aşk dedikoduları yeniden alevlendi.

Sinem Kobal'la evliliğin eşiğinden dönen Turan'ın adı bir süredir Serenay Sarıkaya'yla anılıyordu. Turan'ın Sarıkaya'yla tanışmak istediği, ancak genç oyuncuya duyduğu ilginin karşılıksız çıktığı iddiası ortaya atıldı. Turan'ın İstanbul tatilinde sık sık Burcu Esmersoy'la buluşması da yeni aşk dedikodularına yol açtı. Tüm bunların üzerine genç futbolcunun sosyal medyada yaptığı bir paylaşım, kafaları iyice karıştırdı.

Yorumları okuyunca şarkıyı sildi  

Arda Turan, önceki gün Instagram'da Kayahan'ın 'Sarı Saçlarından Sen Suçlusun' şarkısından bir bölüm paylaştı, altına da 'Bu ara bu şarkıya taktım' diye yazdı. Takipçilerinden şarkıya yorum yağdı. Turan, şarkıyla kime gönderme yaptığı konusunda tahminler yürüten takipçilerinden gelen yorumlar üzerine o paylaşımı hesabından sildi.

Gelir gelmez Burcu Esmersoy'la buluştu 

Arda Turan, İstanbul'a gelir gelmez, Başar Savur'dan ayrılan Burcu Esmersoy'la buluşmuştu.

'Adımı sinem'le anmayın'

Geçtiğimiz hafta içinde rol aldığı reklam filminin basın toplantısında gazetecilerle bir araya gelen Arda Turan, Sinem Kobal'la ilgili sorular üzerine 'Kendisi eski nişanlımdır. Adımı onunla anmayın, sizden tek ricam bu' demişti.