Arka Sokaklar dizisinin yeni kanalı belli oldu

Arka Sokaklar yeniden Kanal D ekranlarında yayınlanacak.Arka Sokaklar dizisinin 10. sezonu için flaş gelişme..

İşte Arka Sokaklar’ın yeni kanalı

Arka Sokaklar dizisi 10. sezonuyla Kanal D ekranlarında olacak!

Kanal D ekranlarında 9 sezon ilgiyle izlendikten sonra ekrana veda eden efsane dizi Arka Sokkalar’da sürpriz gelişme.  Başrollerini Uğur Pektaş , Zafer Ergin , Özgür Ozan ve Şevket Çoruh gibi isimlerin paylaştığı, yönetmenliğini Orhan Oğuz ’un üstlendiği dizi, Kanal D’nin final kararı istemesinden dolayı başka kanallarla görüşüp anlaşamamıştı.

Arka Sokaklar için daha önce ATV ve Fox TV’nin isimleri geçmiş ancak yeni bölümler için anlaşma sağlanamamıştı. Yeni gelen habere göre ise, dizinin müziklerinde imzası olan Murat Evgin , Arka Sokaklar’ın Kanal D’ye geri döndüğünü şu sözlerle açıkladı: ”Dizimiz “Arka Sokaklar” döndü dolaştı yine Kanal D’ye döndü. Hayırlı olsun”

Yeni sezona  büyük değişikliklerle başlayacak  

Dizinin yeni sezon kadrosunda ise bazı değişiklikler yapıldı. Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz , Özlem Çınar ve Figen Evren gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar’a  Meryem Dörtkardeş dahil oldu. Meryem Dörtkardeş dizide hemşire rolünü canlandıracak.

Öte yandan iki sezondur Arka Sokaklar kadrosunda yer alan Buse Varol yeni sezonda dizide yer almayacak. Diziden daha önce ayrılan Murat Komiser rolündeki Uğur Pektaş da yeni sezonda ekibe geri dönecek. Arka Sokaklar’da yeni sezon öncesinde İlker İnanoğlu , Gülcan Aslan, Beril Kayar , Müge Boz ve Can Nergis diziden ayrıldı.