Arnold - Sylvester tweet meydan savaşı!

Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone arasında 'bıçak düellosu' başladı.


Arnold Schwarzenegger , Sylvester Stallone ’u dün vizyona giren 'Rambo 5: Son Kan’ filmi için sosyal medyadan esprili bir dille tebrik etti. Stallone’dan bu esprili tebrik için yanıt gecikmedi.

 

'Terminatör' rolüyle dünya çapında tanınan oyuncu ve Kaliforniya eski valisi Arnold Schwarzenegger, aktör Sylvester Stallone’u 'Rambo 5: Son Kan’ filmi için esprili bir şekilde tebrik etti. Kısa sürede on binlerce paylaşım ve beğeni alan bu tebrik videosuna Sylvester Stallone’dan yanıt gecikmedi.

Twitter hesabından bir video paylaşan Schwarzenegger hem 80’li yıllarda Rambo ve Rocky rolleriyle kendisine rakip olan Stallone’a tebrik gönderdi hem de bıçakları ‘yarıştırdı.’

Fitili Schwarzenegger ateşledi

Sputnik’in haberine göre videoda Stallone tarafından imzalanmış bir bıçak tutan Schwarzenegger, “Bir hayır işi için imzaladığın bıçağı yeni gördüm” dedi. “İnanılmaz, şu bıçağa bakın” diyen Schwarzenegger, ardından üzerinde kendi adı bulunan ve 1987 yapımı Av filminde kullandığı bıçağı çıkardı.

“Asıl bıçak bu” diyip gülen ve kendi bıçağını öven Schwarzenegger, “Seninkinden biraz daha büyük ama sorun etme” dedi. Usta oyuncu videonun sonunda da “Şaka bir yana Rambo filminde başarılar. Film gişede büyük başarı elde edecek, sen de ortalığı kasıp kavuracaksın. En iyisisin” ifadelerini kullandı.

Yaptığı paylaşımda Stallone’u etiketleyen Schwarzenegger, “Filmi sevdim. Hit olduğunda kutlaman için sana yeni bir bıçak alacağım.” mesajı verdi.

Stallone'den cevap gecikmedi

Daha sonra Schwarzenegger’in paylaşımını alıntılayan Stallone, “Büyük adam ve harika yıldız, çok teşekkür ederim. Ancak benim bıçağım her zaman seninkinden keskin olacak.” diye yanıt verdi.