Artık aşklarını saklamıyorlar!

Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel, artık aşklarını saklamıyor.“Kiraz Mevsimi” dizisinin setinde tanışıp ilişki yaşamaya başlayan Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel , artık aşklarını saklamıyor.

Özge Gürel, önceki gün doğum gününü kutladı. Genç oyuncuyu bu özel günde kısa bir ayrılığın ardından barıştığı Serkan Çayoğlu da yalnız bırakmadı.

Birlikte olan çift bir süre ayrı kalarak hayranlarını üzmüş ancak sonradan tekrar barışmışlardı. İlişkileri ile ilgili magazin gündemine gelmeyen ikili, Özge Gürel’in doğum gününde aşkımız devam ediyor dediler.

Şu sıralar Star Tv’de başlayan Yıldızlar Şahidim dizisinde müzik yıldızı olma yolunda ilerleyen Özge Gürel, sevgilisi Serkan Çayoğlu, rol arkadaşı Berk Cankat , menejer Meltem Aras, yönetmen Mustafa Uğur Yağcıoğlu , oyuncu Fatma Toptaş ve yakın arkadaşları ile ailelerinin katıldığı doğum gününde birlikteydiler.

Doğum gününde samimi pozlar veren aşıklar, uzun süreden sonrada ilk defa magazinde birliktelikleri ile ilgili hatırlanmış oldular.

Saatlerce süren doğum günü partisinde doyasıya eğlenen çift ve arkadaşları, doğum gününden kareleri de sosyal medya da paylaştı.