Aşk Uğruna filminin Türkçe fragman ve posteri

'Aşk Uğruna'nın Türkçe fragman ve posteri yayınlandı.15 Mayıs’ta vizyona girecek Aşk Uğruna (Suite Française) filminin Türkçe afiş ve fragmanı yayınlandı.  Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip filmin başrollerinde güzel yıldız Michelle Williams , Kristin Scott Thomas ve Matthias Schoenaerts’ın yanı sıra Margot Robbie ile Sam Riley yer alıyor.

“Düşes”in yönetmeni Saul Dibb’in uzun süredir üzerinde çalıştığı film, 41 ülkede 3 milyondan fazla okuyucuya ulaşan “Fransız Süiti” kitabından sinemaya uyarlandı.

Konu: II. Dünya Savaşı sırasında Fransa Nazi işgali altındayken genç ve güzel Lucile, birlikte yaşadığı kayınvalidesinin baskısından boğulmuş, savaştaki eşinden haber beklemektedir. Bir grup Alman askeri evleri işgal ederek yerleşmeye başlayınca iki kadın Teğmen Bruno’yu ağırlamak zorunda kalır. Lucile başta bu yakışıklı ve kibar Alman subayına kayıtsız kalmaya çalışsa da aralarındaki çekime engel olamaz.  Başta kayınvalidesi olmak üzere çevredekilerin dikkatini çekecek olan bu aşk,  tüm gerçeklere inat savaşın gölgesinde var olmaya çalışırken pek çok insanın kaderini elinde tutacaktır.