Aşkın Ritmi'nden yeni afiş ve fragman!

'Hayallerinin Peşine Düş'


Başrollerinde Zac Efron (“Neighbors”, “17 Again”, “High School Musical”) , son dönemin yeni fenomeni Emily Ratajkowski (“Entourage”, “Gone Girl”) , Wes Bentley (“The Hunger Games”, “Interstellar”) ve Shiloh Fernandez ’in (“Evil Dead”, “Red Riding Hood”) yer aldığı Aşkın Ritmi / We Are Your Friends’in ana afişi ve ana fragmanı yayınlandı!

Şimdiden kendine büyük bir hayran kitlesi oluşturan filmin yeni afişi Hayallerinin Peşine Düş sloganıyla yola çıkıyor. Amerika’da Warner Bros tarafından dağıtılacak film Türkiye’de de aynı tarihte, 28 Ağustos’ta vizyona girecek.

Hollywood’da geçen film, kendi geleceğini yaratmak ve büyük bir yıldız olmak isteyen 23 yaşındaki yakışıklı ve hırslı DJ Cole’un (Zac Efron) hikâyesini konu alıyor. Cole’un hayatı, kendisini kanatları altına alan karizmatik DJ James (Wes Bentley) ile tanışmasıyla giderek karmaşık bir hal alır. Çünkü Cole, James’in genç ve güzel kız arkadaşına (Emily Ratajkowski) aşık olmaya başlar. Yasak ilişkisinin derinleşmesi ve arkadaşlarıyla arasının eskisi gibi olmaması Cole’u aşk, dostluk, sadakat ve kendisini bekleyen gelecek arasında seçim yapmaya zorlayacaktır.

Warner Bros ve Studiocanal’ın yapımcılığındaki romantik dramın kamera arkasında ise MTV’deki programıyla yıldızı parlayan Max Joseph bulunuyor.