Asla Vazgeçmem'de Nur ve Yiğit’e akıl almaz oyun!

Asla Vazgeçmem, 26 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de.


Asla Vazgeçmem 3. bölüm Nur ve Yiğit’e akıl almaz oyun

Asla Vazgeçmem dizisi 3. bölümde Nur ve Yiğit kendilerini akılalmaz bir oyunun içinde bulacaklar.
İki inatçı kalbin hikayesi Asla Vazgeçmem, sürprizlerle dolu üçüncü bölümü ile izleyicileri ekrana kilitleyecek. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği dizi, 26 Şubat Perşembe akşamı heyecan dolu 3. bölümü ile Show TV’de!

Asla Vazgeçmem’in üçüncü bölümünde;İclal’in çiftliğe geri dönmesiyle Yiğit ve Nur, kendilerini akıl almaz bir oyunun içinde bulurlar. Nur, Mert’in bakıcısı olarak çiftlikte yaşamak zorunda kalır. İclal her şeyden habersiz kocasına kavuşmanın mutluluğunu yaşarken Yiğit ve Nur için kabus gibi günler başlamıştır. Yiğit İclal’le zoraki bir mutluluk oyunu oynarken İclal’in keyfini kaçıran tek şey, bir türlü hatırlamadığı oğlu Mert’tir. Mert yıllar sonra kavuştuğu annesinden beklediği ilgiyi göremez ve Nur’a daha çok bağlanır. Nur ve Yiğit’in büyük yüzleşmesi bir anda çiftliği altüst ederken, İclal gerçekle burun buruna gelir.

Asla Vazgeçmem’de başrolleri;Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda Nihat Durak ’ın oturduğu dizide, Şafak Pekdemir , Ayşegül Günay , Tugay Mercan , Yonca Cevher , Ümit Yesin , Hülya Gülşen Irmak , Yağızkan Dikmen ve Poyraz Bayramoğlu rol alıyor.