Aslan Kral'a görkemli gala!

Aslan Kral'ın Avrupa galasına Beyonce ve Meghan Markle damga vurdu.


Bu hafta sonu vizyona girecek olan Aslan Kral animasyon filminin Avrupa galası önceki gece İngiltere'nin başkenti Londra'da gerçekleştirildi. Muhteşem görüntülere sahne olan gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Filmin orijinal seslendirme kadrosunda yer alan dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce da geceye şarkıcı eşi Jay-Z ile birlikte katılırken derin yırtmaçlı sarı renkteki elbisesiyle geceye damga vurdu.

Yıldızlar geçidi

Aslan Kral'ın Avrupa galası tam bir yıldızlar geçidine sahne olurken geceye başta Sussex Dükü Prens Harry ile Sussex Düşesi Meghan Markle olmak üzere Elton John , Pharrell Williams , Vin Diesel , Guy Ritchie , Billy Eichner , Betty Bachz, Florence Kasumba , Seth Rogan, Lauren Miller ve Maya Jama gibi ünlü isimler akın etti.

Beyonce'tan Markle'a annelik tavsiyesi!

Galanın en önemli konukları Sussex Dükü Prens Harry ile Sussex Düşesi Meghan Markle oldu. Henüz dokuz haftalık olan bebeği Archie’yi evde bırakarak galaya katılan Meghan Markle’ın Beyonce ile kucaklaşma anı, gecenin en dikkat çekici karesiydi. Üç çocuk annesi olan Beyonce, kraliyet üyesi olarak ilk kez galaya katılan çiçeği burnunda anne Meghan Markle’a ebeveynlik tavsiyesinde bulundu.

Archie için, “Çocuk güzel bir bebek” diyen Beyonce, Markle ve Prens Harry’ye, “Daima kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.” dedi.

Galaya Jason Wu imzalı 3454 sterlinlik siyah elbisesiyle katılan Meghan Markle, elbisesini 1680 sterlinlik Gucci çanta ve 640 sterlinlik Aquazzura marka ayakkabılarla tamamladı. Kraliyet çifti, galanın yapıldığı salonun dışında bekleyen hayranlarını selamlamayı da ihmal etmedi.

Geceden kareler