Aslı istedi Murat aldı!

Murat Boz Aşkı için kesenin ağzını açtı.Sevgilisi Aslı Enver 'le birlikte yaşamaya başlayan Murat Boz , evine 50 bin liralık tadilat yaptırdı. Aşkını mutlu etmek için kesenin ağzını açan popçu, önceki gün de yüklü bir alışveriş yaptı...Magazin dünyasının en gözde çifterinden Murat Boz ile Aslı Enver, ilişkisi adım adım evliliğe gidiyor. 'Kardeşim Benim' filminde tanışıp sevgili olan ikili, geçtiğimiz aylarda birlikte yaşamaya başlamıştı.

Murat Boz'un Yeniköy'deki villasına yerleşen Aslı Enver, evin yeni patronu oldu. Geçtiğimiz ay villanın dekorasyonuna el atan güzel oyuncu, isteklerini birer birer yakışıklı popçuya sıraladı. Hemen harekete geçen Boz da tadilat yaptırdı. Aşkının hiçbir isteğini kırmayan Murat Boz'un, bu tadilat için 50 bin lira ödediği konuşuldu.

Gitti eskiler geldi yeniler  

Evine kadın eli değen yakışıklı popçu, geçtiğimiz gün de sevgilisiyle birlikte soluğuPalladium AVM'deki Mudo Concept'te aldı. Evdeki eski eşyaları kullanmak istemeyen Enver, kendi zevkine göre yeni eşyalar baktı.Güzel oyuncu, sandalye, avize ve mutfak eşyaları aldı. Sevgilisinin bütün isteklerini eksiksiz yerine getiren Murat Boz'un çıkışta yüklü bir fatura ödediği de öğrenildi.
İkilinin evleri için yaptığı bu değişimler ise 'Yaza düğün var' yorumlarının yapılmasına sebep oldu.

Kaynak: Takvim