Assassin's Creed son poster ve son fragman

Assassin's Creed pek yakında sinemalarda.Dünyaca ünlü bilgisayar oyunundan uyarlanan Assassin's Creed flminden son poster ve fragman paylaşıldı. Fragmanı Türkçe altyazılı olarak size sunuyoruz 

Michael Lesslie ’nin orijinal senaryosundan çekilen filmin yönetmen koltuğunda Justin Kurzel otururken filmin başrolündeki suikastçi Callum'u ise Michael Fassbender canlandırıyor. Filmin kadrosunda Marion Cotillard , Jeremy Irons , Brendan Gleeson , Khalid Abdalla , Michael K. Williams gibi isimler yer alıyor.

Genetik kodunun kilidini kırması ile atalarının hatıralarına erişim sağlayabilen Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanya'sında yaşayan atası Aguilar'ın maceralarını kendi hafızalarında yer alacak kadar canlı bir şekilde deneyimler. Gizli bir topluluk olan Suikastçiler'in soyundan geldiğini öğrenen genç adam yeni kazandığı beceriler ile baskıcı ve güçlü organizasyon Templer'ın karşısına çıkar. Callum, günümüzde de varolan Templar organizasyonunu alt etmek için geçmişindeki bilgi ve tecrübesini kullanacaktır.

Assassin's Creed 6 Ocak 2016'da vizyona girecek.