Ata Demirer korkuttu!

Ata Demirer evinde geçirdiği kaza nedeniyle hayranlarını korkuttu.


Komedyen ve oyuncu Ata Demirer , sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve ufak bir operasyon geçirdiğini duyurdu.

Evde bir kaza geçirdiğini ve ayak bileğinden ameliyat olmak zorunda kaldığını belirten Demirer, sonbaharda çekmeyi planladığı Bursa Bülbülü adlı filmin de ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Geçirdiği kaza ve sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Ata Demirer, paylaşımında şu sözlere yer verdi: 'Sevgili dostlar, talihsiz bir ev kazası sonucu ayak bileğimden operasyon geçirmek durumunda kaldım. Operasyon başarılı geçti iyiyim. Maalesef sonbaharda çekmeyi planladığımız “BURSA BÜLBÜLÜ' filmimizi ileri bir tarihe erteliyoruz. Sağlıklı günlerde kavuşmak üzere.'

Stand-up ve müzikal komedi gösterileriyle kariyerine başlayan Demirer, çeşitli sahne şovlarının yanı sıra oyunculuk yapmaya devam ediyor. Avrupa Yakası dizisiyle bu anlamda ilk önemli çıkışını yapan Demirer, Eyvah Eyvah serisi, Niyazi Gül Dört Nala, Olanlar Oldu ve Hedefim Sensin gibi gişede önemli başarı elde eden yapımlarda rol aldı. 

Prodüksiyona başlamak için gün sayan Bursa Bülbülü adlı filmin çekimleri sonbaharda yapılacaktı ancak Demirer'in ameliyat olması nedeniyle ertelendi. Çekimlerin ne zaman başlayacağı konusunda resmi bir yeni tarih duyurulmasa da önümüzdeki yaz gerçekleşmesi ve filmin 2022'nin sonlarında vizyon görmesi bekleniyor.