Audrey Hepburn'un oğlu Sean Hepburn Ferrer İstanbul'a geldi

Ferrer, özel bir davetle Türkiye’ye geldi.


Ünlü sinema oyuncusu Audrey Hepburn ve Mel Ferrer 'in oğlu İngiliz asıllı film yapımcısı Sean Hepburn Ferrer, özel bir davetle Türkiye'ye geldi.

İngiliz asıllı film yapımcısı Sean Hepburn Ferrer, 9 Şubat'ta başlayacak '360 Dereceden Aşk Festivali'ne katılmak üzere İstanbul'a geldi. 4-29 Şubat 2016 tarihleri arasında 8'incisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla düzenlenecek olan 360 Dereceden Aşk Festivali'nin onur konuğu olarak bugün THY'nin ulaşım sponsorluğu ile İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelen Sean Hepburn Ferrer, 'Aşkı Konuşanlar ve İşini Aşkla Yapanlar' konferansında konuşmacılar arasında yer alacak. Pera Palace Hotel Jumeirah'da yapımcı Elif Dağdeviren 'le birlikte aşk konulu bir sohbete katılacak olan Sean Hepburn Ferrer, Kadir Has Üniversitesi'nde beş günlük İstanbul ziyareti boyunca festivale destek verecek.

İstanbul'u ilk kez ziyaret eden Hepburn, havalimanında basın mensuplarına yaptığı açıklamada daha önce İstanbul'a gelmemiş olmamasını hata olarak nitelendirdi. Katılacağı festival hakkında konuşan Sean, 'Bu festial dünyaya seslenmem için uygun bir platform. Kar amacı gütmeyen organizasyonları nasıl geliştirebiliriz bunlarla ilgili konuşmak istiyorum' ifadelerini kullandı.