Avengers 4: Endgame rekorla geldi!

Avengers 4: Endgame, 300 milyona yakın izlenme sayısıyla tarih yazdı.


Vizyon tarihine henüz beş aydan daha fazla zaman olan Avengers 4: Endgame'in fragmanı izlenme sayısı ile tarihe geçti. Meraklılarının gözünü yollarda bırakan fragman, 7 Aralık'ta görücüye çıktı. Çıkmakla kalmayan fragman sevenlerini bilgisayar başına kilitleyerek ve sadece 24 saatte 300 milyona yakın izlenme sayısıyla bu alandaki rekorları tarihe gömdü.

Bilindiği üzere bundan önceki rekor 230 milyon izlenme sayısıyla yine bir Marvel serisi olan ve bu serinin üçüncü filmi olan Avengers: Infinity War'a aitti. Marvel yeni rekorunu Twitter'dan yayınladığı bir paylaşımla kutladı ve hayranlarına teşekkürlerini sundu. Gönderide; 'Dünyanın en büyük hayranlarına, oyunun başlangıcından sonuna dek var olduğunuz ve 24 saat içinde 289 milyon görüntüleme ile Marvel Studios’un Avengers: Endgame'ini tarihinin en çok görüntülenen fragmanını yaptığınız için teşekkürler! ' denildi.

Marvel Sinematik Evreni'nde taşları yerinden oynatan Avengers Infinity War'un ardından bu seride de kadro değişmiyor. Kaptan Amerika'ya Chris Evans , Black Widow'a Scarlett Johansson , Iron Man'e Robert Downey Jr. , Hulk'a Mark Ruffalo , Thor'a Chris Hemsworth , Hawkeye'a Jeremy Renner , Ant-Man'e Paul Rudd ve Nebula'ya Karen Gillan hayat veriyor. Oscar ödüllü Brie Larson 'ın canlandırdığı Captain Marvel da filmde boy gösterecek.

Efsane Russo Kardeşlerin yönetmenliğini üstlendiği 'Avengers: Endgame' 26 Nisan 2019 tarihinde sinemalarımızda olacak.