Ay Yapım’dan Kıvanç Tatlıtuğ açıklaması

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisiyle ilgili Ay Yapım’dan açıklama geldi.


Son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ ’un yeni dizisiyle ilgili haberlere anlaşması olduğu yapım şirketi Ay Yapım’dan açıklama geldi. Kıvanç Tatlıtuğ’la yeni bir proje yapılacağı belirtilen açıklama şu ifadelere yer verildi:

“Son günlerde, değerli oyuncularımız ve şirketimizin bilgisi dışında  basında yer alan haberler ve doğru olmayan çeşitli yorumlar üzerine bu açıklamayı yapmak gereği duyuyoruz.

Sayın Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaşmamız hali hazırda devam etmektedir.  Kendisi ile yapılacak olan proje Ay Yapım için her zaman  çok önemlidir. Bugün itibarıyla projenin içeriği ve zamanlaması henüz netleşmiş değildir. Dolayısıyla söz konusu projede yer alacak olan başrol oyuncuları ve konusu ile ilgili yazılanlar sadece yorumdan ibarettir.

Ay yapım olarak, tüm önemli oyuncularımızın kendilerinin bilgileri dışında isimleri kullanılarak haberler üretilmesinden ve buradan çeşitli yorumlar yapılmasından hem değerli oyuncularımız hem de şirketimiz adına son derece rahatsızlık duyuyoruz…

Projelerimiz ilerledikçe gerekli bilgilendirmeler şirketimiz tarafından yapılacaktır…

Saygılarımızla,

AY YAPIM