Ayı Paddington hayranlarına müjde!

Ayı Paddington film serisinin üçüncüsü için yapımcı firmadan onay çıktı.


Live Action tekniğiyle çekilen Ayı Paddington film serisinin üçüncüsü için düğmeye basıldığı bildirildi.

İlk iki filmi hem sinemaseverler hem de eleştirmenler tarafından çok beğenilen ve özellikle ikinci filmiyle dünya genelinde yarım milyar doların üzerinde hasıla elde eden Ayı Paddington'un üçüncüsü için yapım şirketi StudioCanal'dan onay geldi. 

Paddington 3 hakkındaki ilk ipuçlarını başrol oyuncularından Hugh Bonneville , katıldığı bir radyo programı aracılığıyla aktarmıştı. Bundan yalnızca bir hafta sonra ise yapımcı firma StudioCanal'dan 'Tıpkı ilk ve ikinci filmlerde olduğu gibi, üçüncü film üzerinde son derece ince, özenli ve sıkı bir çalışma yürüttüğünü söyleyebiliriz.' açıklaması geldi.

Daha önce ilk iki film sonrası üçüncü filmde yönetmen koltuğunda oturmayacağını belirten Paul King 'in kararından vazgeçtiği ve üçüncü filmi de yöneteceği konuşuluyor.

Filmin ana oyuncu kadrosunda Hugh Bonneville, Sally Hawkins , Julie Walters , Madeleine Harris ve Samuel Joslin bulunuyor. İlk filmde kötü kahraman olarak yıldız oyuncu Nicole Kidman 'ı, ikinci filmde ise Hugh Grant 'i izlemiştik.

Paddington serisinin ilk filminde, ormanda teyzesi ve eniştesiyle birlikte yaşayan küçük bir ayının ormandaki doğal afet yüzünden şehre taşınmasını izlemiştik. Brown ailesiyle tanışan ve yanlarına taşınan Paddington'ın bu yaşama alışması hiç de kolay olmamıştı. Ortalığı durmadan birbirine katan dost canlısı ayımız ikinci filmde hapishanelere düşmüş ve büyük tehlikelerle sevdikleri sayesinde başa çıkmıştı.

Ayı Paddington 3'ün çekimlere başlama ve vizyon tarihi konusunda herhangi bir görüş bildirilmedi.