Aykut Enişte'nin devamı geliyor!

BKM Yapım imzalı Aykut Enişte'nin devam filmi için hazırlıklara start verildi.


Geçtiğimiz yıl vizyona giren Aykut Enişte'nin devam filmi için hazırlıklara başlandı. Vizyonda kaldığı 13 hafta sonunda 567.380 seyirci ve 7.773.104 TL gişe hasılatı elde eden filmin devamı Aykut Enişte 2'nin kadrosuna sürpriz isimler eklendi.

Yıllar boyu sıcak bir aile özlemi içerisinde kıvranan kimsesiz Aykut'un kendini bir anda iki farklı ailenin arasında bulmasını anlatan ilk filmde yer alan Cem Gelinoğlu , Melis Babadağ , Müfit Kayacan gibi isimlere ikinci filmde Ayrılsak da Beraberiz ve Yahşi Cazibe gibi yapımlarla tanınan ve sevilen Hakan Yılmaz dahil oluyor.

Onur Bilgetay 'ın yöneteceği ve Cem Gelinoğlu, Giray Altınok ve Muammer Tali 'nin senaryosunu yazdığı aile - komedi türündeki Aykut Enişte 2'nin okuma provaları yapılırken, çekimlerine ise önümüzdeki günlerde başlanacağı duyuruldu.

Başrollerde Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Hakan Yılmaz, Müfit Kayacan, Lale Başar , Selen Domaç , Mekin Sezer , Nezaket Erden , Ecrin Moğultay , Güler Ökten , Ahmet Ak, Ali İpin, Ali Çelik , Oğuz Kara ve Kerim Ertekin'in başrollerini paylaştığı Aykut Enişte 2'nin çekimleri İstanbul'un çeşitli yerlerinde gerçekleştirilecek.