Ayla ve Müslüm'ün yapımcısından 3 müjde birden!

Çiçero ve Türkish'i Dondurma filmlerinin vizyon tarihleri belli oldu.


Ayla ve Müslüm filmlerinin yapımcısı Dijital Sanatlar'ın merakla beklenen yeni sezon filmleri Çiçero ve Türkish'i Dondurma'nın vizyon tarihleri netleşti.

Ayla ve Müslüm filmleriyle gişede fırtınalar estiren Mustafa Uslu ve Dijital Sanatlar'ın yeni sezondaki iddialı filmleri Çiçero ve Türkish'i Dondurma'nın seyirciyle buluşacağı tarihler sonunda belli oldu.

Serdar Akar 'ın yönetmenliğinde çekilen ve başrolde başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu 'nun yer aldığı ve 2. Dünya Savaşı sırasında Çiçero kod adıyla bilinen casus Elyesa Bazna'nın hikâyesini konu edinen Çiçero, 11 Ocak 2019 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

Ayla filmiyle büyük bir başarı yakalayan Can Ulkay 'ın yönetmenliğini yaptığı ve oyuncu kadrosunda Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil ile Şebnem Bozoklu gibi isimlerin yer aldığı ve Çanakkale Savaşı patlak verdiğinde milli mücadeleye hayatlarını sürdürdükleri Avustralya'da katkı vermeye çalışan iki arkadaşın hikâyesini anlatan Türkish'i Dondurma ise, 08 Mart 2019 tarihinde gösterime girecek.

Bu arada unutmadan ekleyelim. Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu edinen 'Türk Herkül'ün ise büyük ihtimalle 2019 Kasım'ında yani ünlü sporcunun ikinci ölüm yıldönümünde vizyonda olması bekleniyor.