Ayrılsak da Beraberiz’e Pis Yedili’den transfer!

Güneş Zavrak ve Haluk Özenç Ayrılsak da Beraberiz dizisinin kadrosunda.


TV8′in komedi dizisine yeni transfer

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan, yapımcılığını MinT Prodüksiyon’un yaptığı ve başrollerinde Mete Horozoğlu , Algı Eke, Suzan Kardeş ve Hatice Aslan ’ın olduğu Ayrılsak da Beraberiz dizisine 2 yeni oyuncu! Pis Yedili dizisinden tanıdığımız Güneş Zavrak ve Haluk Özenç Ayrılsak da Beraberiz dizisinde.

Fasulye, Mumya Firarda, Tatlı Hayat gibi dizilerin senaristliğini yapmış ve ayrıca Ana, Sayın Bakanım gibi dizilerde rol almış olan Haluk Özenç ile Kaybedenler Kulübü ve Pis Yedili yapımlarında rol almış olan Güneş Zavrak’ın da dizide rol alacağı açıklandı.

Dizide Haluk Özenç, Algı Eke’nin canlandırdığı Berna karakterinin patronu Barlas rolünü canlandıracak. Güneş Zavrak ise Berna’nın en yakın arkadaşı Serpil rolüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin önceki versiyonunda Serpil karakteri Belma Canciğer daha sonrasında Simge Selçuk tarafından canlandırılmıştı.

1999-2004 yılları arasında yayınlanan ve Hakan Yılmaz , Janset, Ayşe Tolga ve Necmi Yapıcı gibi isimlerin rol aldığı Ayrılsak da Beraberiz’in yeni versiyonu, çok yakında tv8′de!