Baba Parası'ndan ilk fragman!

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'li Baba Parası'ndan ilk teaser paylaşıldı.


Başrollerini son yılların en komik ikilisi olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir 'in paylaştığı komedi aksiyon filmi Baba Parası'ndan ilk teaser fragman nihayet görücüye çıktı.

2011 yılından bu yana birlikte çevirdikleri filmlerle 20 milyona yakın seyirciyi salona çekmeyi başaran Selçuk Aydemir , Ahmet Kural ve Murat Cemcir triosu yeni filmleri Baba Parası'yla da oldukça iddialı geliyorlar. Dün paylaşılan teaser fragman da bu iddiları güçlendiren bir film izleyeceğimizin en net kanıtı.

Ölen babasının mirasının peşine düşen ve bu uğurda üvey annesiyle kıyasıya bir mücadele içine giren Kıbrıslı Selim'in aksiyon ve komedi dolu hikayesini anlatan Baba Parası'nın yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir üstlenirken başroller ise Selçuk Aydemir'in her zaman birlikte çalıştığı isimlerden oluşuyor. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başı çektiği filmde diğer rollerde Devrim Yakut , Rasim Öztekin , Yağmur Tanrısevsin , Özgür Emre Yıldırım , Ayhan Taş , Deniz Barut , Giray Altınok ve Osman Alkaş yer alıyorlar.

Baba Parası 1 Ocak 2020'de vizyonda olacak.