Bad Boys For Life'tan mesaj var!

Will Smith'li Bad Boys For Life'tan altyazılı ilk fragman paylaşıldı.


Sinemaseverlerin uzun zamandır merakla beklediği filmlerden olan “Bad Boys for Life”ın altyazılı ilk fragmanı görücüye çıktı.

Çekimleri Atlanta’da gerçekleşen serinin 3. filminin başrollerini Dedektif Mike Lowrey rolünde Will Smith ve Dedektif Marcus Burnett rolünde Martin Lawrence paylaşıyor. Yönetmenliğini Adil El Arbi ve Bilall Fallah ikilisinin üstlendiği filmde Smith ve Lawrence'a diğer rollerde Joe Pantoliano , Vanessa Hudgens ve Happy Anderson eşlik ediyorlar. Senaryosu Joe Carnahan , Antony Tambakis, David Guggenheim ve George Gallo tarafından yazılan filmin yapımcı koltuğunda ise serinin daha önceki filmlerinde olduğu gibi Jerry Bruckheimer oturuyor. 

Miami'li narkotik polisleri Mike Lowrey ve Marcus Bennett serinin devam filminde, Armando Armas isimli bir uyuşturucu karteli patronunun peşine düşüyorlar. Aksiyonun, komediyle harmanlanarak seyirciyle buluştuğu Çılgın İkili serisinin bu filminde, Dedektif Mike’ı oldukça tehlikeli durumlarda göreceğiz.

Mike Lowery ve Marcus Burnnet, narkotikten sorumlu olan iki polistir. Mike Lowery, orta yaş krizinin etkileri ile baş etmeye çalışırken, Marcus Burnett polis müfettişi olarak kariyerine devam eder. İkili, bu sefer bir uyuşturucu baronu olan Armando Armas’ın peşine düşer. Ancak Armando’yu yakalamak pek de kolay değildir. Aynı zamanda soğukkanlı bir katil olan Armando’nun peşine düşen ikili, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur.

Bad Boys for Life 31 Ocak 2020’de Türkiye sinemalarında vizyonda olacak.