Bade İşçil'e büyük şok

Boşanmak üzere olduğu eski eşi Malkoç Sualp Bade İşçil'in hapsini istedi.Bade İşçil'in uyuşturucu kullanmakla suçladığı Malkoç Sualp, temiz raporu aldı. İşadamı, savcılığa şikayet ettiği İşçil'in de 3 yıl hapsini istedi

Boşanma davaları 'Dallas' dizisine taş çıkartan Bade İşçil ile Malkoç Sualp arasındaki gerginlik iyice tırmandı! İşçil, boşanma ve Azur'la ilgili velayet davası sürerken 26 Kasım 2015'te eşini uyuşturucu kullanmakla suçladı. Bu iddia üzerine 3 ayrı hastaneden uyuşturucu kullanımına dair kan, saç ve idrar testi yaptıran Malkoç Sualp, negatif çıkan sonuçlar ile birlikte soluğu hemen savcılıkta aldı.

3 Ayrı hastaneden  

Sosyetik işadamı, Bade İşçil hakkında şikayet duyurusunda bulundu. Sualp'in iddiasına göre Bade İşçil, kendisinin uyuşturucu kullandığını iddia ederek çocuğunu görme hakkını engellemek ve boşanma davasını olumsuz etkilemek istedi.

Aşıklar düşman oldu  

Malkoç Sualp'in 'yalan ve iftira' iddiasıyla hakkında şikayet duyurusunda bulunduğu Bade İşçil hakkında 3 yıla kadar hapis cezası istenebileceği öğrenildi. Sosyetik işadamı, oğlu Azur'u daha fazla görebilmek için yeniden hukuksal yollara başvuracağının da altını çizdi.

Bu arada Mart 2013'te tanışıp 2 ay içinde evlenen olaylı çiftin Ağustos 2014'te oğulları Azur dünyaya geldi. Ancak güzel oyuncu, geçtiğimiz Temmuz'da eşine 'şiddet' iddiasıyla boşanma davası açınca ünlü çiftin aşkı düşmanlığa dönüştü.

Çift arasındaki gerilimli sürecin en büyük mağduru oğulları Azur.

Kaynak: Takvim