Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle'den yeni fragman!

Romantik dram filmi Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle'den yeni fragman paylaşıldı.


Yönetmenliğini The Sea and The Flying Fish ile tanınan İran sinemasının başarılı ismi Mehrdad Ghaffarzadeh 'nin yaptığı 'Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle'den ikinci fragman sinemaseverlerle paylaşıldı. 

Türk-İran ortak yapımı romantik bir dram filmi 'Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle'de Emre karakterine İçimdeki Fırtına ve Hanımköylü dizileriyle tanınan Yusuf Çim hayat verirken Delara karakterini ise İranlı Afsaneh Pakru canlandırıyor. Filmin diğer rollerinde ise Bekarlığa Feda, Kalp Atışı, Kara Sevda gibi yapımlardan tanıdığımız Ali Burak Ceylan ; Yaşamayanlar, Tatlı İntikam, Fazilet Hanım ve Kızları dizilerinde de başarıyla yer almış Hazal Türesan , Ayşen İnci , Semra Dinçer gibi isimler yer alıyor.

Filmin konusuna gelince;

Emre, arkadaşı Hakan ile birlikte bir restoranda motokurye olarak çalışmaktadır. Güzel bir sese sahip olan ve şarkı söylemeyi seven Emre, fırsat buldukça Cennet Çocukları isimli çocuk esirgeme yurdunda kalan çocuklara konser verir. Emre’nin başarılı bir şarkıcı olacağını düşünen televizyon yapımcısı olan Ayla ise Emre’yi destekleyerek onun üne kavuşmasını sağlar. Ayla’nın Emre hakkındaki düşünceleri sadece işle ilgili değildir. Genç kadın içten içe Emre’yi sevmekte ancak Emre’den herhangi bir karşılık görememektedir. Bu sırada Delara isimli İranlı bir kız ve kardeşi Hamed, bir temizlik fabrikasının şubesini açmak için İstanbul’a gelir. Yaşanan bir olay Delara ve Emre’nin bir araya gelmesine neden olur. Ancak onların yakınlaşmasından rahatsız olan Ayla, bu durumu engellemeye kararlıdır.

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle filmi, 29 Mart'ta sinemalarda olacak.