''Bana Masal Anlatma''nın Beklenen Fragmanı Yayınlandı

''Bana Masal Anlatma''nın fragmanı takipçileriyle buluştu.Leyla ile Mecnun’un senaristi Burak Aksak , yeni yılda hepimize eğlenceli bir masal anlatıyor. Bkm Film yapımıyla 9 Ocak'ta vizyona girecek ''Bana Masal Anlatma''nın kendisi kadar eğlenceli fragmanı yayınlandı!  

Suriçili dolmuş şoförü Rıza (Fatih Artman ) , doğup büyüdüğü mahallede, esnafın ve mahallelinin gözbebeği olan bir gençtir. Rıza’ya bildiği her şeyi unutturup ezber bozduran ise Ayperi (Hande Doğandemir ) olacaktır...

Delikanlı, kızlar konusunda şeytanın bacağını kıramamış, saf ve çekingen dolmuş şoförü Rıza; elini attığı her şeyi güzelleştiren masal kahramanı, hayran olunası Ayperi ve onların sıradan bir mahallede, köklü dostlukların kanatları altında geçen eğlenceli hikayesi yeni yılda sizi masallara inandıracak!

Gökçe Bahadır , Tarık Ünlüoğlu ve Gürkan Uygun 'un konuk olduğu filmde Fatih Artman, Hande Doğandemir, Devrim Yakut , Cengiz Bozkurt , Erdal Tosun , Berat Yenilmez , Sadi Celil Cengiz , Cihan Ercan , Burcu Biricik , Ercan Yazgan , Ani İpekkaya rol alıyor.