Barış Arduç ve Gupse Özay çiftinden müjde

Ünlü çift Deliha'nın devam filminde birlikte kamera karşısına geçecek.Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kiralık Aşk’ın yakışıklı oyuncusu Barış Arduç , dizinin sezon finali yapması ile tüm vaktini sevgilisi Gupse Özay ’a ayırıyor.

Magazin dünyasının en gözde çiftleri arasında gösterilen iki başarılı oyuncu Barış Arduç ve Gupse Özay önceki gece Etiler´de arkadaşlarıyla yemek yerken görüntülendi. Mekân çıkışında gazetecileri selamlayan çift, kendilerine yöneltilen sorulara cevap vermedi fakat hayranlarına güzel bir haber verdi. İki ünlü oyuncu birlikte rol aldıkları ve aşklarının başlamasına zemin olan ´Deliha´ filminin devamının çekileceğini ilk kez duyurdu.

‘Deliha’ filminde tanışan ve arkadaşlıklarını kısa sürede aşka dönüştüren Barış Arduç ve Gupse Özay, filmin devamı niteliğinde ikincisinin geleceğini de duyurdu. Deliha’nın devam filminde yine birlikte kamera karşısına geçecek olan ünlü çift, hayranlarını daha fazla bekletmeyerek bu müjdeli haberi açıkladı.

‘Yalan Dünya’ dizisinde canlandırdığı ´Nurhayat´ karakteri ile büyük çıkış yapan Gupse Özay, hem başrolünü oynadığı hem de senaryosunu yazdığı ´Deliha´ filminin devamı için çalışmalara başlamış bile.