Başka bir Superman!

Superman'in hikayesini sil baştan yazan Brightburn'den yeni fragman geldi.


İyilerin dostu, kötülerin düşmanı olarak bildiğimiz Superman'in hikayesini baştan ama farklı bir şekild ele alan Brightburn'den yeni fragman görücüye çıktı.

Yayınlanan fragmanda dünyaya düşen bir çocuğun uyum sağlama mücadelesine tanık olacaksınız. Superman'in orijinal hikayesini izleyicilerine korku temasıyla sunan film, James Gunn 'ın imzasını taşıyor.

Bugüne kadar gerek çizgi romanlarda ve gerekse bu çizgi romanlardan uyarlanan filmlerde süper kahramanlar her zaman iyi olmuşlar ve mazlumlara yardım etmiş, kötülerin tekerine çomak sokmuşlardır.

Bu hikayenin başlangıcı aynı olsa da devamında her şeyin farklı olduğu gerçeğiyle yüz yüze kalıyoruz. Dünyanın bir köşesinde bir çiftçinin bahçesine uzaydan bir uzay kapsülü düşer ve içinden bir çocuk çıkar. Çiftçi aile bu çocuğu evlat edinir. Çocuk büyüdükçe bedenindeki gücün farkına varır ve süper kahram olmasını beklediğimiz çocuk süper bir düşmana evrilir.

Brightburn filminin oyuncu kadrosunda üç Emmy adaylığı bulunan ve Açlık Oyunları serisi, Aşk ve Merhamet filmlerinden aşina olduğumuz Elizabeth Banks ; 13 Hours, Puzzle, The Gift, Şanslı Logan gibi filmlerden tanıdığımız David Denman ; Brightburn karakterine hayat veren genç oyuncu Jackson A. Dunn , Matt Jones , Meredith Hagner , Jennifer Holland ve Steve Agee gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini The Hive, Ghild, Belko Experiment gibi filmlere imza atan David Yarovesky’nin üstlenirken, senaryosunu Brian Gunn ve Mark Gunn kaleme alıyor. Brightburn'ün yapımcılığını ise “Galaksinin Koruyucuları” serisi ve The Suicide Squad filminin yönetmeni, Marvel'dan DC'ye geçiş yapan James Gunn üstleniyor.

Brightburn'ün 24 Mayıs'ta Türkiye sinemalarında gösterime girmesi bekleniyor.