Bayi Toplantısı'ndan ilk afiş!

Merakla beklenen komedi filmi Bayi Toplantısı'nın posteri görücüye çıktı.


BKM Film yapımı Bayi Toplantısı'nın beklenen ilk posteri nihayet yayınlandı.

Bedran Güzel 'in yönetmen koltuğunda oturduğu ve İbrahim Büyükak 'ın senaryosunu kaleme aldığı filmin başrollerini Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın ilk kuşak oyuncularından olan ve Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım ve Yol Arkadaşım 2 filmlerinin senaristi ve başrol oyuncusu İbrahim Büyükak, Güldür Güldür Show'un Bilal'i Onur Buldu , son yılların yükselen yıldızı Doğu Demirkol paylaşıyor. Filmin diğer oyuncu kadrosunda ise Büşra Pekin , Safa Sarı , Çağla Demir , Müfit Kayacan , Hakan Salınmış , Gamze Karaduman ve Deniz Şen Hamzaoğlu yer alıyor.

Filmde Anadolu'nun sakin bir beldesinde beyaz eşya işi yapan üç esnafın bayi toplantısına gittikleri otelde başlarına gelen komik olaylar konu ediliyor.

Bayi Toplantısı için Anadolu’dan İstanbul'a gelen üç beyaz eşyacının hayatı üç günde ne kadar karışabilir? Namık, Adem ve Sadık hayatlarının sıkıntılı dönemlerini yaşarken yolları bir bayi toplantısında kesişir. Beklenmedik olaylar sonucu kendilerini çılgın bir planın içinde bulurlar. Üç bayinin kurtulmak için birbirlerine güvenmekten ve hızlı hareket etmekten başka şansları yoktur.

Bayi Toplantısı 21 Şubat'ta vizyondaki yerini alacak.