Beautiful Boy'dan yeni görsel!

Timothée Chalamet ve Steve Carell’lı Beautiful Boy'dan yeni görsel geldi.


“Beni Adınla Çağır” ile Oscar’a aday gösterilen genç yıldız Timothée Chalamet ve Altın Küre ödüllü Steve Carell ’ın başrollerini üstlendiği drama filmi “Beautiful Boy”dan yeni bir görsel yayınlandı.

Oyuncu kadrosunda Maura Tierney , Christian Convery , Kaitlyn Dever , Amy Ryan, Stefanie Scott ve Julian Works gibi isimlerin de yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ödüllü Belçikalı sinemacı Felix Van Groeningen oturuyor. Gerçek bir hikayeyi temel alan film “Beautiful Boy: A Father’s Journey Through His Son’s Addiction” isimli kitaptan uyarlanıyor.

Filmin konusuna gelince;

“Beautiful Boy”, David ve oğlu Nick’in ilişkisini konu ediyor. Nick parçalanmış bir ailenin çocuğudur. Annesi Vicki ile babası David boşanmıştır ve mahkeme onun velayetini annesine vermiştir. İyi bir baba olan David boşanmanın ardından oğlundan uzak kalsa da onunla ilgilenmeyi ihmal etmez. İyi bir çocuk ve başarılı bir öğrenci olan Nick’in hayatındaki değişim kısa sürede ailesinin de dikkatini çeker. Oğlundaki değişimlerin nedenini anlamaya çalışan David acı bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Nick, kristal meth bağımlısıdır. David, oğlunu iyileştirmeye kararlıdır ve her ne olursa olsun onu içine düştüğü bataklıktan kurtaracaktır.

12 Ekim 2018'de ABD'de vizyona girecek olan “Beautiful Boy”un Türkiye vizyon tarihi henüz netleşmedi.