Beklenen fragman nihayet geldi!

Alper Mestçi imzalı Siccin 5'in merakla beklenen fragmanı sonunda geldi.


Siccin 5'in merakla beklenen fragmanı yayınlandı. 2014 yılında ilk film Siccin ile başlayan ve her yıl yeni korku hikayeleri ile beyaz perdede başarı kazanan Siccin serisinin 5. devam halkası, bir kez daha seyircilerini dehşetin göbeğine taşıyacak. Son olarak, 2017 yılında vizyona giren korku filmleri arasında en iyi açılışı gerçekleştiren Siccin 4 ile seyircilerinin karşısına çıkan yerli korku serisi, başarılı korku filmlerinin yanı sıra Sabit Kanca ve Kanal-İ-zasyon gibi komedi filmlerinin de yönetmen koltuğuna oturmuş olan Alper Mestçi 'nin imzasını taşıyor.

Hale, ailesiyle birlikte Nevşehir'deki tarihi bir evde yaşayan 12 yaşındaki genç bir kızdır. Değişik görünümü ve tuhaf davranışları sebebiyle insanlarla pek iletişim kuramayan Hale, yaşadığı eski ve ürkütücü evi de annesi, akli dengesi bozulmakta olan babaannesi ve halası Azra'yla paylaşmaktadır. Hale'nin babası daha o doğmadan ortadan kaybolmuş ve ondan bir daha hiç haber alınamamıştır. Ancak Hale'nin bir gece gördüğü korkunç kabus tüm dengeleri değiştirecektir.

Hale rüyasında, hiç görmediği babasının onu eski ve tekinsiz bir eve çağırdığını görür. Babasının bahsettiği ev ise Hale'nin dedesinin Karain Köyü'ndeki eski evidir. Bu ev yıllar önce yasak bir ayinin gerçekleştirildiği yerdir. Bu kabustan sonra Hale ürkütücü bir şekilde değişmeye başlar. Genç kızın karakterindeki değişimler bütün ev halkı için korkutucu bir hal almaktadır. Ancak genç kızın bu değişiminden en çok zarar görenler ise Azra ve Azra'nın erkek arkadaşı Selim olacaktır...

'Siccin 5'in kadrosunda Rüya Önal , Merve Ateş , Özgür Hacıer , Ece Koroğlu, Ece Edibe Baykal , Pınar Gülkapan , Tuncay Çağıl , Metin Yıldırım yer alıyor. Yapımcılığını Muhteşem Film'in üstlendiği 'Siccin 5' filmi 17 Ağustos 2018 tarihinde vizyona girecek.