Benden Ne Olur'da kadro şekilleniyor!

Hazal Kaya ve Onur Tuna başrollü Benden Ne Olur filminde kadro netleşiyor.


Başrollerini Hazal Kaya ve Onur Tuna 'nın paylaştığı, çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak olan Benden Ne Olur filminin kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Filme son olarak sevilen oyuncu Enis Arıkan dahil oldu.

Beyaz perdeye Aslı T. Kızmaz 'ın aynı adlı romanından uyarlanan romantik komedi filminin yapımcılığını Med Yapım üstleniyor. Hayattaki yerini bulmaya çalışan deli dolu genç bir kız olan Sertap'ın hikâyesinin ele alındığı filmin yönetmen koltuğunda Tehlikeyle Flört, Şeytan Tüyü ve Başka Dilde Aşk gibi yapımları da yöneten Murat Şenöy oturuyor.

Filmin oyuncu kadrosuna son olarak katılan Enis Arıkan, müjdeyi sosyal medya heabından duyurdu. Arıkan filmde kendisini canlandıracak.

Sevenlerinin karşısına son olarak Bizim Hikaye dizisinde canlandırdığı Filiz karakteriyle çıkan Hazal Kaya'nın Sertap karakterine hayat vereceği filmde Kaya'nın partneri Soner'i ise Mucize Doktor'un Ferman'ı Onur Tuna canlandıracak. Filmde ayrıca Nur Fettahoğlu , Selin Şekerci , Elçin Afacan ve Cem Belevi gibi isimler de yer alacak.

Çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanması beklenen filmin vizyon tarihi, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması durumunda 29 Ekim 2020 olarak öngörülüyor.