Beren Saat'ten 4 ay sonra ilk paylaşım!

Beren Saat doğum günü sonrası Instagram hesabından duygusal bir mesaj yayınladı.Sosyal medyada ağır eleştirilere maruz kalan Beren Saat yaklaşık 1 buçuk sene önce sosyal medyaya ara verdiğini ve eskisi kadar aktif olmayacağını anlatan bir yazı paylaşmıştı.

O günden bugüne Beren Saat sadece 2 paylaşımda bulundu. En son paylaşımın üzerinden 4 ay geçen güzel oyuncu Instagram hesabından ilk kez kişisel bir paylaşım yaptı.

Önceki gün eşi Kenan Doğulu 'nun organize ettiği sürpriz bir parti ile doğum gününü kutlayan Beren Saat duygusal bir mesaj yayınladı.

İşte Beren Saat'in mesajı

Sonsuzluk ve bir gün... Dans pistinin ortasında, Barış K bana hediye ettiği mini setini çalarken kimonomun püsküllerinin bile benden bağımsız dans ettiğini hissediyorum, etrafımdaki herkesin çoşkulu enerjisini ve hücrelerime kadar özgürce bulutlara bağlı olduğumu... Beni kollarının arasına alıp güzel dileklerde bulunan herkese bırakıyorum kendimi gözlerim kapalı, kalbinden kalbime bir ışık yolu hayal ederek dinliyorum... Telefonum güzel dilek notlarıyla;sosyal medya zamanına göre yüz bin yıldır kullanmadığım, doğumgünümde 2M olmuş instagram sayfam kutlama mesajlarıyla;önüm arkam sağım solum hediyelerimle dolu... Sevilmek bu sevilmek...