Beyaz Yalan dizisinden ilk fragman yayınlandı

Kutsi ve Deniz Baysal'ın başrol oynayacağı dizi yakında Show Tv'de başlayacak.


Show TV ekranlarında izleyicilerin yeni alışkanlığı olacak yepyeni, sürprizlerle dolu bir dizi başlıyor! NTC Medya -Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını üstlendiği “Beyaz Yalan”, yakında Show TV’de izleyiciler ile buluşacak. Beyaz Yalan’ın yönetmen koltuğunda Filiz Gülmez Pakman oturuyor. Senaryosunu Hayriye Ersöz’ün kaleme aldığı dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

İnsanlar çift yaratılmıştır derler… Alara ve Melek’i yan yana görenler, bu sözün doğruluğuna yemin edebilirdi… Bu iki genç kız, sanki birbirinin kopyası gibiydi… Farklı olan tek şey, kaderleriydi. Ağzında gümüş bir kaşıkla doğmuştu Alara… Hayal edebileceği her şeye sahipti, özgürlüğü hariç…

Melek ise yoksulluğun içine açmıştı gözlerini… Güzeldi, iyi kalpliydi, çalışkandı, hırslıydı… Belki de tek ihtiyacı olan şey, bugüne kadar yüzüne gülmeyen şanstı! “Beyaz Yalan”, bu iki genç kızın hayatlarının kesişmesinin hikayesi… Alara’ya özgürlüğünü, Melek’e de hayat boyu beklediği şansı vaad eden bir oyunun hikayesi…

Show TV’nin sürprizlerle dolu yepyeni projesi Beyaz Yalan’ın oyuncu kadrosu da çok güçlü isimlerle dolu.  Kutsi ve Deniz Baysal ’ın başrollerini paylaştığı dizide;Ebru Aykaç , Elif İskender , Ege Aydan , Onur Dikmen , Ebru Aytemur , Çağlar Sayın , Seher Terzi, Çetin Karakul , Biran Damla Yılmaz , Fatih Dokgöz , Dilara Topuklular , Berkan Bulut , Ayça Yağcıoğlu , Özge İnce ve Pınar Deniz gibi isimler rol alıyor. “Beyaz Yalan” yakında Show TV’de başlıyor!

Beyaz Yalan dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu 

Show TV’nin yepyeni dizisi Beyaz Yalan’ın ön tanıtım fragmanı yayınlandı! ​Dizinin setinden ilk fotoğraflar da ortaya çıktı.

Yapımcılığını NTC Medya’nın sahibi Mehmet Yiğit Alp’in üstleneceği, yönetmen kolduğunda Filiz Gülmez Pakman’ın oturacağı dizinin oyuncu kadrosunda, Kutsi, Deniz Baysal, Ebru Baykaç , Çağlar Sayın ve Ege Aydan yer alacak. Dizide, birbirine ikizi kadar benzeyen Alara ve Melek’in yer değiştirilmesi anlatılacak. Beyaz Yalan Mart ayında Show TV’de başlayacak.