Bill & Ted Face The Music'ten yeni fragman!

Müzikal komedi filmi Bill & Ted Face The Music'ten yeni bir fragman geldi.


1989 yılı yapımı Bill & Ted's Excellent Adventure ve 1991 yılı yapımı Bill & Ted's Bogus Journey'den yıllar sonra Keanu Reeves ve Alex Winter 'ı yetişkin halleriyle tekrar bir araya getiren müzikal, komedi ve bilimkurgu temalı Bill & Ted Face Music'in yepyeni bir fragman meraklılarının beğenisine sunuldu.

 

Rock müziğe duydukları tutku ekseninde birlikte birçok deneyimi paylaşan yakın dostlar halen daha arkadaşlıklarını sürdürmektedir. Bill ve Ted bu kez gezegeni kurtarmak için bir şarkı yaratacakları ve sonrasında geleceğe gidip işe yarayıp yaramadığını kontrol edecekleri yeni bir maceraya adım atıyorlar.

Bill & Ted Face The Music'te Ted karakterinin kızı Billie'yi Brigette Lundy Paine canlandırırken Bill'in kızı Thea'ya Samara Weaving hayat verirken filmin bir diğer önemli karakteri Death'i bir kez daha William Sadler canlandıracak. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Kid Cudi, Holland Taylor , Jayma Mays , Anthony Carrigan gibi isimler de arz-ı endam ediyorlar.

Dünya genelini saran salgın nedeniyle vizyon tarihi sık sık değişen Bill & Ted Face The Music'in, bir aksilik yaşanmaması halinde 1 Eylül'de sinema salonlarındaki yerini alması bekleniyor.