Bir fıkra hayatını değiştirdi!

Erzurumlu mümessilin anlattığı fıkrası hayatını tamamen değiştirdi.


Bursa'da ilaç mümessilliği yapan bir vatandaşın anlattığı fıkra sosyal medyaya konulunca 100 milyon izlemeye ulaştı. İl il gezip fıkra anlatmaya başlayan vatandaş, bu video sayesinde hayatının değiştiğini söylerken, çok beğenilen hikayesine film çekmeye hazırlanıyor.

 

Burak Bozdağ , arkadaşlarıyla bulunduğu bir ortamda anlattığı fıkra sayesinde yepyeni bir hayata başladı. Bozdağ'ın bir arkadaşı fıkrayı anlattığı anı kameraya alıp, sosyal medyada paylaştı. Birkaç ayda 100 milyon izlemeye ulaşan video sayesinde Bozdağ, il il gezip fıkra anlatıyor. Bunun yanı sıra Bozdağ, yakın zamanda çok beğenilen öyküsüne film çekecek.

Uzun yıllar ilaç mümessilliği yapan Burak Bozdağ, aynı zamanda arkadaş ortamlarında başından geçen hikayeleri anlatarak onları neşelendiriyordu. Burak Bozdağ, Yıldırım ilçesinde bir bağ evinde, 2019 Eylül ayında mümessillik yaparken morgda şahit olduğu bir hadiseyi anlattı. Hikayeyi anlatırken bir arkadaşı onu cep telefonuyla kayda aldı. Daha sonra arkadaşı bu videoyu sosyal paylaşım sitesinde paylaştı. Video o kadar beğenildi ki, 10 ay zarfında 100 milyon izlenmeye ulaştı.

'Hayatım tamamen değişti'

Hayatının anlatığı bir hikayeyle değiştiğini ifade eden Burak Bozdağ yaşadıklarını şöyle anlattı 'Ben 7 yıl ilaç mümessilliği yaptım. Bu mesleği yaparken başımdan geçen hikayeleri arkadaş ortamında anlatıyordum. Yine 2019 yılı Eylül ayında bir arkadaş ortamında ilaç mümessilliği yaparken başımdan geçen hikayeyi anlattım. Ben hikayeyi anlatırken bir arkadaşım beni cep telefonuyla videoya almış, sonra bu videoyu sosyal paylaşım sitesinde paylaşmış. Video o kadar beğenildi 100 milyonluk izlenmeye ulaştı. Video sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da Türklerin yoğun yaşadığı ülkelerde de çok fazla izlenme oranlarına ulaştı. Hayatım 10 ayda tamamen değişti. Türkiye'nin birçok vilayetinden davet alıyorum. Bizim buraya da gelip hikaye anlat diyorlar. Bu zamana kadar 20 vilayete hikaye anlatmaya gittim.

Filmi geliyor

Bozdağ, çok beğenilen hikayesine film çekmeye karar verdi. 'Erzurumlu Mümessil' ismiyle Erzurum'da çekilecek olan filmin oyuncu kadrosunda Burcu Binici , Ayhan Taş , Meral Konrat , Dila Danışman , Selahattin Taşdöğen , Recep Cinisli , Ferdi Atuner , Sinan Bengier gibi oyuncular da yer alırken Erzurumlu birçok oyuncu da filmde rol alacak.