Bir kuşağı güldüren ikili yeniden aramızda!

John C. Reilly ve Steve Coogan’lı “Stan & Ollie”den ilk fragman geldi.


Yaşı şu anda kırk beşin üzerinde olanların vazgeçilmez komedi ikilisi 'Stan & Ollie' yeniden aramızda!

Tarihin en eğlenceli komedi ikililerinden biri olan Stan Laurel ve Oliver Hardy 'yi konu alan biyografi filmi “Stan & Ollie”nin merakla beklenen ilk fragmanı yayınlandı.

Komedi ikilisini filmde, bu sene bitmeden “The Sisters Brothers”ta izleyeceğimiz Oscar adaylığı bulunan John C. Reilly ve “Umudun Peşinde” filminin Oscar adayı yıldızı Steve Coogan canlandırıyor. Yönetmen koltuğunda 2013 yılında “Pislik” filmiyle hatırlayacağınız Jon S. Baird 'in oturduğu filmde diğer rollerde Shirley Henderson , Nina Arianda , Danny Huston , Stephanie Hyam , Rufus Jones , Susy Kane ve Joseph Balderrama gibi isimleri görebilirsiniz. 

İlerleyen yaşları sebebiyle zayıflayan ve Hollywood komedi kralları oldukları altın dönemlerini geride bırakan ikili, geleceklerini belirsiz görmektedir. Sıkıntılı programın baskılarına rağmen, eşleri Lucille ve Ida'nın da desteğiyle, kendi başlarına iki kişilik bir turneye çıkarlar. İkili ülkede dört dönerken, katılımcılar hayal kırıklığı yaratacak kadar düşüktür. Ancak her zaman birbirlerini güldürebilirler ve performanslarının cazibesi de izleyicilere yansır. İkili böylece eski ve yeni pek çok hayranla tekrar bir araya gelir. İkilinin performanslarına duyduklarının yanı sıra birbirlerine olan sevgileri, yeryüzündeki hayranlarının kalplerindeki yerlerini güvenceye almalarını sağlar.

Dünya prömiyeri önümüzdeki ay Londra Film Festivali’nde gerçekleştirilecek “Stan & Ollie” İngiltere’de 11 Ocak 2019’da gösterime girecek. Filmin Türkiye vizyon tarihi henüz netleşmedi.